MÖBLER / Bord / Skrivbord 10559293
nr 1055 9293
Skrivbord
Björk + stol, längd: 115 cm, djup: 62 cm, höjd: 77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 12 september 2016
kl 18:08:37
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)